יום ראשון, 18 באפריל 2010

פלאיה דל כרמן – Playa del Carmen

בטח כבר הספקתם להבין עד כמה את הלך הרוח בחופי מקסיקו.. אני בשלב הזה כבר הגעתי שכנראה לעולם לא יימאס לי מחופי ים מיוחדים, לעולם לא יימאס לי להתפנק, לעולם לא יימאס לי ממשקאות טרופיים מפירות מיוחדים שאין בארץ, וכנראה גם עצם העובדה שאתה שותה אלכוהול בכל שעה אפשריות ביום הופכת את הרביצה האינסופית למשהו מיוחד.. שלא תבינו לא נכון, אני מאד נהנית לטייל ולראות ולאמץ את רגליי במעבר ממקום למקום, מהר לגבעה, מעלייה לירידה.. אבל בינינו, לפעמים כיף סתם כך לרבוץ מבלי לעשות כלום. אז כן, הגעתם למקום הנכון פלאיה דל כרמן.
אז גם כאן מצאתי את עצמי מבלה בים בשעות היום, משביעה את רעבוני במסעדות ומפזזת בשעות הלילה במועדונים מקומיים (לכו לבאלי – Bali, מועדון ענק שיכול להכיל מלא אנשים, ויש בו אחלה אוירה) לצלילי מוסיקה מקסיקנית (טוב נו.. יש להם גם שירי Mtv).
אבל שלא יתפרש שאני נהנתנית ותו לא (למרות שבינינו.. אני כן).. אז כדאי לדעת שיש כאן עוד דברים לעשות. וכן, גם אני בשלב מסויים טרחתי לקום ממצב הכיסא שהגוף שלי התקבע בו.. והחלטתי לבדוק מה עוד אפשר לעשות פה.. בכל זאת, מקסיקו..


קסל אה אקופרק – Xel Ha Ecopark
תכלס.. זה מקום קצת יקר.. אבל מגניב. זה סוג של פארק מים פרטי, כנראה שהוא היה פעם לגונה (או כמו שאומרים פה, לגו- Lago), אבל איכשהו המקום מאתר טבע הפך לאתר בבעלות פרטית (מי היה מאמין.. הפרטה קיימת לא רק בארץ.. שערוריה!). אז במחיר שמשלמים לכניסה לפארק, אפשר לשנרקל במים (כמובן שאתם מקבלים כאן את הציוד), ויש כאן אספקה בלתי נדלית של אוכל.. זה מטורף.. חובבי היבשה ישמחו לדעת כי אפשר גם לטייל, יש כאן מסלולים שבחלקם גם ניתן להגיע למערות, לא רע בכלל. בינינו, יחסית לאופי הבטלני של פלאיה דל כרמן, זהו אחד האתרים היותר פעילים שיש.. אולי בגלל ההמלצה בפורטל זזנו, יש כאן המון אנשים ושמח פה מאוד.

קראו כאן על תאילנד
מי שרוצה להוסיף כסף, אז אפשר להוסיף סכום מסויים ואז גם לשחות עם דולפינים, אני ויתרתי על התענוג כך שאין לי מושג כמה פזו צריך להוסיף, אבל עושה רושם שלא מעט. לסיכום, בעיניי המקום מגניב לאללה ושווה את ההשקעה הכספית.. בכיף אפשר להעביר כאן כמה שעות טובות.
צלילות ושנרקול
מי שהחליט לוותר על החוויה של פארק המים, מסיבה של עלויות כלכליות, או סתם כי לא מתחשק לו.. אז אני אציין כאן כי יש על החוף כמה מועדוני צלילה שמספקים את כל הציוד לשנרקול וצלילות.. כך שאפשר גם ליהנות מהחוף והים רק מהכיוון השני.. ללא ספק יש מראות מדהימים וחווית הצלילה, לא משנה כמה פעמים עושים אותה, מדהימה כל פעם מחדש ונראית אחרת בכל מקום.. אני ממליצה בחום.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה